BİR GAY'İN RÜYASINA GİRECEK

'Gay'lerle aramızda özel bir bağ var' diyen Hande Yener, 'Kraliçe Fabrika' adlı filmde bir gay'in rüyasına giren pop yıldızı olacak..

Magazin

BİR GAY'İN RÜYASINA GİRECEK  Hande Yener ilk kez bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Aile bağlarına, gençliğe, ilişkilere, aşka, sekse, aldatmaya ve romantizme farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı hedefleyen 'Kraliçe Fabrika' adlı filmin senaryosu ve yönetmenliği Ali Kemal Güven'e ait. Gay'lerin en çok sevdiği isimlerden biri olan ve her fırsatta 'Gay'lerle aramızda özel bir bağ var' diyen Hande Yener, filmde bir gay'in rüyasına girecek. Rüyasında, gay ile konuşup akıl verecek olan Hande Yener, filmde tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bir pop yıldızını oynayacak.

Şimdiye kadar birçok sinema filmi teklifi aldığını ancak kabul etmediğini söyleyen ünlü popçu, 'Bu film tamamen amatör ruhla yapılıyor ve senaryosu harika. Okuduğum an hiç düşünmeden kabul ettim' dedi. Amatör oyuncuların rol alacağı filmde Hande Yener'in yanı sıra sosyetik güzel Billur Kalkavan da rol alacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: