BİR GÜNAH GİBİ'DE ÖPÜŞME SAHNESİ DE ATILDI

Bir Günah Gibi'de bazı sahneler makaslandı. Fragmanda gösterilen, Zeynep Aydemir'in çırılçıplak denize girdiği sahneler yayınlanmadı.

Magazin

BİR GÜNAH GİBİ'DE ÖPÜŞME SAHNESİ DE ATILDI Bir Günah Gibi'nin geçen cuma ekrana gelen 3. bölümünde bazı sahnelerin makaslandığı ortaya çıktı. Dizinin hafta içi ekrana gelen 3. bölüm fragmanında Leyla karakterini canlandıran Zeynep Aydemir'in çırılçıplak denize girdiği, peşinden de Enver rolüne hayat veren Burak Hakkı'yı çağırdığı sahne gösterildi. Ancak geçen cuma 22.30'da ekrana gelen 3. bölümde bu sahnenin neredeyse tamamına yakın kısmının kesildiği görüldü. Sadece 2 oyuncunun yüzlerinin gösterildiği birkaç plana yer verildi.

Öpüşme sahnesi de atıldı

Aydemir, buz gibi havada belden aşağısı balık adam kıyafeti giydirilerek, üst kısmı ise çıplak şekilde defalarca denize girmişti. Çekimler sırasında Aydemir?in göğüsleri bir bezle kapatıldı. Sette ise Aydemir?in kendisini rahat hissetmesi için yönetmen, görüntü yönetmeni ve Burak Hakkı dışında başka kimse o ortamda bulundurulmadı. Ancak dizinin bu sahneleri dizi ekrana gelmeden çöpe atıldı. Dizinin 3. bölümünde ayrıca Figen karakterini canlandıran Hande Soral'ın arkadaşının babasıyla öpüşme sahnesi de çekilmişti. O sahne de dizide ekrana getirilmedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: