BİR HAYAL BAHÇESİ'NİN MENEKŞESİ

Bir giyim firmasının Bir Hayal Bahçesi isimli defilesinde seksi kreasyonlar dikkat çekti. Ece Sükan'ın tanıttığı kıyafet, dişiliği öne çıkardı.

Magazin

BİR HAYAL BAHÇESİ'NİN MENEKŞESİ Hayaller gerçek oldu

Defilede podyumda boy gösteren dünyaca ünlü Brezilyalı top model Camila Alves kadar Ece Sükan gibi yerli mankenler de göz kamaştırdı.

Dünyaca ünlü giyim markası Mango, 'Bir Hayal Bahçesi' adını verdiği yeni koleksiyonunu, Çırağan Palace Kempinski'deki muhteşem bir defileyle tanıttı. Geccede en büyük ilgiyi dünyanın en iyi mankenleri arasında gösterilen Brezilyalı Camila Alves gördü. Alves, güzelliğiyle göz kamaştırırken Ece Sükan, Pınar Tezcan, Çağla Şikel ve Cansu Dere gibi yerli mankenler de en az Brezilyalı manken kadar büyüleyiciydi.

Sosyetik güzeller akın etti
Mango'nun defilesine sosyetik isimler de akın etti. Eda Taşpınar, İvana ile Yurdal Sert, Ebru Şallı ile Harun Tan, Ceyla Gölcüklü, Şebnem Işık, Feryal Gülman, Deniz Berdan, Selin İmer ve Manolya Onur gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri defileyi gözlerini kırpmadan izledi.

Ece Sükan, en az camila kadar seksi
Camila Alves'in defileden önce giydiği mavi kıyafeti podyumda taşıyan Ece Sükan, Brezilyalı top modelin güzelliğini aratmadı.

Eda yine iddiasını konuşturdu
Çırağan Palace Kempinski'deki defileye süper mini bir kıyafet ve yerlere sarkan püsküllü bir çantayla katılan Eda Taşpınar, davetlilerin bakışlarını üzerinde toplamayı başardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: