“Bir Hikayem Var” ın vizyon tarihi değişti

Talip Karamahmutoğlu’nun yazıp yönettiği ‘Bir Hikayem Var'ın vizyon tarihi değişti,film 3 Mayıs'ta sinemalarda olacak.

Kültür-Sanat

“Bir Hikayem Var” ın vizyon tarihi değişti Talip Karamahmutoğlu’nun yazıp yönettiği ‘Bir Hikayem Var’ filminin gösterim tarihi değişti. Film 3 Mayıs'ta izleyicisiyle bulaşmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Kadir Doğulu ve Müge Boz’un paylaştığı filminde ayrıca Bülent Çolak, Didem Soydan,Turan Özdemir,Teoman Kumbaracıbaşı,Haldun Boysan,Erkut Emre Sungur,Mustafa Uzunyılmaz, Ozan Akbaba gibi isimlerin yanı sıra Yeşilçam’ın unutulmaz isimleri Nuri Alço, Coşkun Göğen ve Selçuk Özer gibi isimlerde eşlik ediyor.

Filmin en önemli sürprizlerinden biri de ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai olacak. Yepyeni şarkısını ilk defa bu filmde seslendiren Sezai bir sahnede de rol alıyor...Müziklerini Yeşilçam’ın ve Türk müziğinin efsane ismi Cahit Berkay’ın yapacağı filmde, Cahit Berkay aynı zamanda konuk oyuncu olarak küçük bir rolde kendini gösteriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: