Bir ilişkisi daha bitti!

Son dönemde fenomen dizi Çukur'da canlandırdığı Aliço karakteriyle izleyici ile buluşan Rıza Kocaoğlu'nun bir ilişkisi daha bitti.

Magazin

Bir ilişkisi daha bitti! Son dönemde fenomen dizi Çukur'da canlandırdığı Aliço karakteriyle izleyici ile buluşan Rıza Kocaoğlu'nun bir ilişkisi daha bitti.

Önceki yaz Hande Subaşı'yla Bodrum'da yaz aşkı yaşayan Rıza Kocaoğlu, İstanbul'a dönüşünde güzel oyuncudan ayrılmış, eski sevgilisi Eylül Su Sapan'a ile yeniden ilişkiye başlamıştı.

Hande Subaşı'nı gülümseten soru!

Hande Subaşı'nı gülümseten soru!Tekrar barıştığı eski aşkıyla ilişkisi de geçen yaz ayrılan Kocaoğlu, yönetmen Uluç Bayraktar ve arkadaşlarıyla gittiği Çeşme tatilinde Begüm Birgören ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ekim ayında bu kez “İçerde” dizisindeki rol arkadaşı Damla Colbay'la Cihangir'de baş başa yemek yerken görüntülenen oyuncu, son olarak geçen şubat ayında şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık'la sevgili olmuştu.

Rıza Kocaoğlu, Zeynep Bastık aşkının ilk fotoğrafı!

Rıza Kocaoğlu, Zeynep Bastık aşkının ilk fotoğrafı!Zeynep Bastık'ın Rıza Kocaoğlu'nun eski sevgilileri Hande Subaşı ve Begüm Birgören'in yakın arkadaşı olması ise şaşkınlık yaratmıştı.

Rıza Kocaoğlu ile Zeynep Bastık aşkı, ilk olarak ünlü oyuncu Burak Deniz'in Cağaoğlu Hamamı’nda yapılan doğum günü partisinde görüntülenmişti.

İkili, mart sonunda ise Rıza Kocaoğlu'nun Nişantaşı'nda 39. yaş gününü kutladığı parti çıkışı ilk kez el ele objektiflere takılmıştı.

Beraber sosyal medyadan aşk dolu pozlar da paylaşan çiftin geçen günlerde ayrıldığı öğrenildi.

Zeynep Bastık'ın yakın çevresi ihanet yüzünden çiftin yollarını ayırdığını söylerken ikili birbirini sosyal medyadan da sildi.

Rıza Kocaoğlu ve Zeynep Bastık aşkında ilginç detay!

Rıza Kocaoğlu ve Zeynep Bastık aşkında ilginç detay!

Bunlarda ilginizi çekebilir: