BİR İYİ BİR KÖTÜ HABER

Cem Yılmaz hayranlarına bir iyi bir de kötü haber verdi.

Magazin

BİR İYİ BİR KÖTÜ HABER CNN TÜRK'te Tahire Demircan'ın sunduğu 'Işıltılar' programına konuk olan Cem Yılmaz'ın sevenlerine hem iyi hem de kötü haberi var.

Yılmaz, AROG filmi nedeniyle 2008 yılında sahneye çıkamayacak. Ünlü komedyen, 'Sahneye yakın zamanda çıkmayı düşünemiyorum. Çünkü film çok zaman alan bir çalışma. O nedenle 2009'a kadar bu filmle uğraşmak durumundayım' dedi.

Cem Yılmaz, hayranları için bu üzücü habere karşılık bir de müjde vererek, şunları söyledi:

'Ama şöyle bir müjde verebilirim. Belki aynı tadı vermez ama bu yedi senedir oynadığım, sahnelediğim gösterinin bir DVD'si çıkacak. Yoğun bir DVD, böyle 3 saate yakın bir kayıt.

Güzel bir çalışma oldu. Çünkü bir yanda da anlattığımız şeyi çok zaman ayırarak, bütün Türkiye'yi gezerek, birçok yerde sahneye çıkarak, bin küsür kere sahneye çıkarak yaptığımız bir şey. Eğer bir kayıda almazsanız kaybolup gidebilir, o nedenle en azından benim için önemli bir hatıra olarak onu yaptım. İzlemek isteyenlerle de buluşacak bir şey. Şubat ortasına kadar çıkar herhalde.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: