Bir kaç gün önce evlilik teklifi almıştı! Bircan Bali ayrılığı böyle duyurdu!

Geçen hafta sevgilisi Ömer Gezen'den evlilik teklifi alan ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşan Bircan Bali bu hafta ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sevgilisinden ayrıldığını duyurdu.

Magazin

Bir kaç gün önce evlilik teklifi almıştı! Bircan Bali ayrılığı böyle duyurdu! 'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programını Ece Erken'le birlikte sunan Bircan Bali geçtiğimiz hafta mutlu haberi Instagram hesabından vermişti. Avukat sevgilisi Ömer Gezen'den evlilik teklifi aldığını söyleyen Bali, tektaş fotoğrafını sosyal medyadan yayınlamış ve altına "kabul" notunu düşmüştü.

Bircan Bali evleniyor!

Bircan Bali evleniyor!
Ayrıldılar!

İkilinin evlenecekleri beklenirken çiftten kötü haber geldi. Ünlü sunucu ayrıldıklarını duyurdu. Yine Instagram'dan bir açıklamayla ayrılığı duyuran Bali şöyle yazdı:

"Bunu benim ağzımdan ilk defa duydunuz" diyen Bali, şu ifadeleri kullandı: ''Çok uzatmayacağım, sormayın diye yazıyorum. Bitti, ayrıldık. Bunu benim ağzımdan ilk defa duydunuz. Olmadı... Saygım devam eder, ben kaçar.''

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: