Bir kadını seksi gösteren 8 tüyo!

Bütün kadınlar daha seksi görünmek ister.Bunun belli başlı tüyolarını öğrenmek istermisiniz? İşte daha seksi görünmek için 8 tüyo!

Kadın

Bir kadını seksi gösteren 8 tüyo! Giydiğiniz kıyafetlerden duruşunuza, bakışınızdan özgüveninize... Seksi görünmek için pek çok detaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelik şart ise kendini seksi hissetmekle başlamaktır. Peki bu hususta nelere dikkat etmeli, neler yapmalıyız? İşte daha seksi olmanın 8 yolu!

VÜCUT HATLARINIZI BELLİ EDİN
Seksi görünmenin ilk adımı kıyafet seçiminden geçiyor. Vücudunuzu saran ve hatlarınızı belli eden kıyafetler, her zaman için sizi daha seksi göstermeye yarayacaktır. Erkekler genellikle bol ve salaş kıyafetlerden hoşlanmıyor, bu kıyafetleri seksi bulmuyor. Bu nedenle bol bir pantolon giyiyorsanız üzerine dar bir bluz tercih etmeniz gerekmektedir. Yani vücut hatlarınızı saklamayın, ortaya çıkarın. Bu dişiliğinizi göstermenizi sağlayacaktır.

İÇ ÇAMAŞIRI SEÇİMİNE DİKKAT
İç çamaşırı seçimi dikkat edilmesi gereken diğer bir konudur. İç çamaşırının yanlış seçilmesi kıyafeti de kötü göstermektedir. Mümkün olduğunca dikişsiz ya da hiç yokmuş gibi görünen çamaşırlar tercih etmeye özen gösterin. Kimse görmese bile içinize giydiğiniz kırmızı dantelli bir iç çamaşırı kendinizi çok başka hissetmenize neden olacaktır.

KIRMIZININ GÜCÜNE İNANIN
Seksi görünmek için yıllardır bilinen en önemli kuralın kırmızı ruj olduğu bilinir. Eğer siz kırmızı tonlarında ruj kullanmak istemiyorsanız kanatlı bir eyeliner sürerek de seksiliği yakalayabilirsiniz.

EGZERSİZ YAPMAYI AKSATMAYIN
Gün içerisinde yaptığınız egzersizler sizin formda kalmanıza yardımcı olur. Bu nedenle kendinizi daha iyi ve mutlu hissedersiniz. İyi hissederseniz de göz alıcı görünürsünüz. Öte yandan fazlalıklardan da kurtulup daha dar kıyafetler içinde oldukça seksi durmanız mümkün.

DİK DURMAK ÖNEMLİ
İyi bir duruş seksiliğin olmazsa olmazlarındandır. Başınızı dik tutun, omuzlarınızı arkaya atın, bu duruş etrafa inanılmaz bir özgüven dalgası yayılmasını sağlayacaktır.

HER ZAMAN BAKIMLI OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN
Bakımlı kadınlar her zaman hayata bir sıfır önde başlarlar. Gerek tırnaklar olsun , gerek kaşlar olsun ya da parlak uzun saçlar olsun yeteri kadar bakım yapıyor olun, bunlar her zaman daha iyi görünmenize yardımcı olur.

ÖZGÜVEN SEKSİ GÖRÜNMENİN İLK ANAHTARI
Aslında bakıldığında seksi görünmenin ilk anahtarı özgüven sahibi olmaktan geçiyor. Seksi olmak için kişinin önce kendini seksi hissetmesi gerekiyor. Kendinize güvenin, gülümseyin ve hiçbir şeyin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

DAR SATEN BİR ELBİSEYE HAYIR DEMEYİN
Bu ilk bakışta fark edilmeyebilir ancak dikkatle incelendiğinde ne kadar önemli olduğu fark edilir. Genellikle deri kıyafetler seksi olarak nitelendirilir fakat dar bir saten elbise çok daha davetkardır ve seksi gösterir.

Lion Diamond’dan Sonbahar Koleksiyonu

Lion Diamond’dan Sonbahar Koleksiyonu

Bunlarda ilginizi çekebilir: