BİR KEZ DAHA 'CAHİDE' SAHNESİNDE!

Daha önce Cahide Cabaret'de özel bir gecce için sahne alan Muazzez Abacı, yoğun talep üzerine 21 Şubat perşembe geccesi bir kez daha sahnede.

Magazin

BİR KEZ DAHA 'CAHİDE' SAHNESİNDE!
İlki 4 Şubat pazartesi yapılan ve büyük ilgi gören gecceye çok yoğun talep olmuş ve sanat müziği severlerin büyük bir bölümü yer bulamadıkları için üzülmüştü. İşte bu sebepten dolayı Cahide Cabaret ve Muazzez Abacı, işbirliği yaptı ve 21 Şubat perşembe günü bir kez daha kapılarını bu özel gecce için müşterilere açmaya karar verdi.

Bu arada 18 Şubat pazartesi yapılacak olan Emre Altuğ ''Alaturka'' kötü hava şartları sebebiyle 26 Şubat salı geccesine ertelendi.

Evet İzzet Çapa Cahide Cabaret'nin kapılarını kapamaya karar verdi ama Cahide sevenlerinden gelen yoğun talepten dolayı canlı müzik gecceleri, özel davetler ve partiler için belli günler açık olacak. Hangi günlerin açık olacağı ise sürpriz olacak ve 1 gün önceden ilan edilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: