Bir Litre Gözyaşı dizisinde yaprak dökümü!

Kanal D'de pazar akşamları yayınlanan 'Bir Litre Gözyaşı' dizisinde, 13. bölümden sonra konsept tamamen değişiyor. Sanem Çelik'in diziden ayrıldığı haberinin ardından şimdi de başka oyuncular kadrodan çıktı.

Dizi Galeri

Bir Litre Gözyaşı dizisinde yaprak dökümü! 'Bir Litre Gözyaşı'nda ölümcül omurilik dejenerasyonu hastalığıyla mücadele eden Cihan Yürekli'nin (Miray Daner) annesi Figen'e hayat veren Sanem Çelik'in, 13. bölüm itibariyle projeye veda ettiği ortaya çıkmıştı. Yeni bölümlerde dizi, radikal bir karar alarak ekran yolculuğuna gençlik konseptiyle devam etmeye karar verdi. Dizide Yürekli Ailesi'nin hikâyesinin Cihan'ın babasını canlandıran Tolga Tekin ve kardeşlerinin üzerinden ilerlemesine karar verildi.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde şok ayrılık!

Bir Litre Gözyaşı dizisinde şok ayrılık!Bunun ardından senaryo değişikliğine gidilen dizinin, yeni bölümlerine 4 yıllık zaman aşımı yaşanarak başlayacağı öğrenildi. Öte yandan konsept değişikliğiyle birlikte diziye veda edenler arasında Nur Sürer, Goncagül Sunar, Melis Hacic, Nur Berfin Çiroğlu ve Erdal Bilingen'in de olduğu konuşuluyor. (Medyatava)

Bir Litre Gözyaşı'nda mest eden sahne!

Bir Litre Gözyaşı'nda mest eden sahne!

Bunlarda ilginizi çekebilir: