BİR MANKEN BENİ ENGELLEDİ

Şebnem Schaefer, Cavalli defilesinde davetiyesi olmadığı gerekçesiyle içeri alınmadı..

Magazin

BİR MANKEN BENİ ENGELLEDİ Kapıdan dönen Schaefer, meslektaşlarından dert yandı: "İçeri girişimi de bir manken engelledi. Ama mücadele edeceğim."

Davetiyeniz olmadığı halde neden defileyi izlemeye gittiniz?

Hayatımda ilk kez konuk olarak bir defile izlemek istedim. Bunun için de menajerim organizasyon şirketini aradı. Zaman kısıtlı olduğu için davetiye yerine, adımı davetli listesine yazacaklarını belirtiler. Ben de otele gittim ama listede adımın olmadığını söylediler.

Giremezsiniz dediklerinde ne hissettiniz?

Sonuçta hazırlanıp, defile izlemeye gelmiştim. Kapıdan döndürülmek gerçekten çok kötü.

Bunu neden yaptılar?

Benim içeri girmemi özellikle engellemişler. Bunu daha sonra otel yetkililerini ve organizasyonu arayarak öğrendim. Mankenlerden biri benim girmemi istemedi.

Kim bu meslektaşınız?

Adını söylemek istemiyorum. Çünkü konuştukça üzerime geliyorlar. Haklıyken haksız oluyorum. Bugüne kadar hep tepki aldım. Bu kez susacağım.

Neden meslektaşınız böyle bir şey yapsın?

Türkiye'de mankenler beni sevmiyor. Çünkü ben saf birisiyim. Dürüst olduğum, herşeyi konuştuğum için beni aralarına almıyorlar. Saygılı ve kibar insanları sevmiyorlar. Ezmeye çalışıyorlar. Beni istemediklerini biliyorum.

Sizi istemeyen, sevmeyen insanların arasında ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Sonuna kadar mücadele edeceğim. Kesinlikle yıkılmayacağım. Sonuçta ben bu işten para kazanıyorum.Onlar beni istemese de mücadeleme devam edeceğim. Sadece bu tarz olaylar değil, işlerimi de kesmeye çalışıyorlar. Bunu bilerek ve isteyerek yapıyorlar.

VATAN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: