"Bir skandal, bir kavga! Amma prim yaptık..."

Muammer Ketenci'nin defilesinde podyuma çıkan Hatice, podyumda poposunu açmasıyla günlerce konuşulmuş ve eleştirilmişti. Ketenci ve Hatice o dönem polemik yaşamıştı. İkilinin, önceki gün iş projesi için Nişantaşı’nda görüntülenmesi şaşkınlık yarattı.

Magazin

"Bir skandal, bir kavga! Amma prim yaptık..." Muammer Ketenci ve Hatice arasında yaşananları Milliyet Gazetesi'nden Özay Şendir'in, "Gülmek Hakları Sonuna Kadar" başlıklı yazısıyla kaleme aldı.

Muammer Ketenci'den Hatice açıklaması!

Muammer Ketenci'den Hatice açıklaması!Yazının ilgili bölümü şu şekilde:

"Biri podyumda kalçasını değil, poposunu açtı aslında. Diğeri, “Hiç haberim yoktu, çok kızdım” dedi. Birlikte bol bol haber oldular. Sonra biri dedi ki, “Haberi vardı, yalan söylüyor.”

Diğeri cevap verdi: “Gerçekten haberim yoktu, asıl o yalan söylüyor.”

Yine bol bol haber oldular. Biri, diğerini sosyal medyada takip etmekten vazgeçtiğini söyledi, diğeri “Asıl ben seni takibi bıraktım” karşılığını verdi. Biri, “Bak yine yalan söylüyorsun” falan dedi, yine ve tekrar haber oldular. Her neyse Hatice ve Muammer Ketenci buluşmuşlar, Nişantaşı’nda bir yerde oturmuşlar vs. Bir iş projesi konuşmuşlarmış falan da acaba aralarında “Bir skandal, bir kavga, amma prim yaptık ve ikimiz de kazandık” diye gülüşmüşler midir? Bence hakları fazlasıyla, kimsenin kızmaya hakkı yok."

Şarkıcı Hatice Gecce.com'a konuştu!

Şarkıcı Hatice Gecce.com'a konuştu!Hatice'nin gözyaşları!

Hatice'nin gözyaşları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: