BİR YILDA 60 MİLYON DOLAR HARCADI!

AMERİKALI ÜNLÜ ŞARKICI BRİTNEY SPEARS, HARCADIĞI PARALARLA HERKESİ ŞAŞIRTIYOR. YAKLAŞIK 5 AYDIR SERVETİ BABASININ KONTROLÜNDE BULUNAN SPEARS'IN BİR YILDA TAM 60 MİLYON DOLAR HARCADIĞI ORTAYA ÇIKTI..

Magazin

BİR YILDA 60 MİLYON DOLAR HARCADI! Geçtiğimiz yıl 100 milyon dolarlık servetiyle Forbes dergisinin en zenginler listesinde yer alan Britney Spears, böyle giderse listeye bir daha giremeyeceğe benziyor. Akli dengesinin yerinde olmadığı gerekçesiyle 31 Temmuz tarihine kadar servetinin kontrolü babası James Spears'a geçen ünlü şarkıcının şimdiki mal varlığının sadece 40 milyon dolara düştüğü söyleniyor.


Bir yılda 60 milyon dolar harcayan Spears, bu sorumsuzluğuyla en çok ailesini üzüyor. Hem annesi Lynne hem de kardeşi Jamie Lynn'in masraflarını üstlenen Spears, her ay iki oğlunun velayetini alan eski eşi Kevin Federline'a da 15 bin dolar nafaka ödüyor. Avukatlara binlerce dolar harcayan genç yıldız, yılda 192 bin doları alışverişe ayırıyor. Evlerinin vergisi ise yıllık 7.2 milyon doları buluyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: