BİR ZAMANLAR 4!

CAHİDE, ÖZEL GECCELER İÇİN KAPILARINI ARALAMAYA DEVAM EDİYOR.. BU GECCE GERÇEKŞELECEK 'BİR ZAMANLAR 4' PARTİSİNİ SAKIN KAÇIRMAYIN!

Magazin

BİR ZAMANLAR 4! 'Bir Zamanlar 4' albümünün bu gecceki tanıtım partisinde, Seyyal Taner, Nükhet Duru, Gülistan Okan, Sibel Egemen, Lale Belkıs, Romalı Perihan, Selma Devrim, Bilgen Bengü, Ersan Erdura, Meral-Zuhal, Ayla Algan, Selçuk Ural ve Erol Evgin albümdeki şarkılarıyla sahne alacaklar..

Ayrıca 'Bir zamanlar 1- 2- 3' albümlerindeki Nil Burak, Sevda Karaca, Uğur Akdora, Coşkun Demir, Funda, Berkant ve Asu Maralman da geccede sevilen şarkılarını seslendirecekler..

Cahide Show Grubu'nun da sanatçılara eşlik edeceği geccede Zilli Perküsyon Topluluğu özel bir gösteri sergileyecek.. Cahide'de yapılacak geccede Seyyal Taner ve Zilli Grubu izleyenlere özel bir show sunacaklar..

Sunuculuğunu Hakan Eren'in gerçekleştireceği geccenin onur konuğu Fikret Şenes olacak.. Bu muhteşem gecce saat 21.00'da başlayacak..

Daha detaylı bilgi için:
0212-219 65 30
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: