Uğur Güneş'ten final tüyosu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 'Yılmaz'ı Uğur Güneş, dizinin en merak edilen konusunu ağzından kaçırdı.

Dizi Galeri

Uğur Güneş'ten final tüyosu! ATV'de reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 'Yılmaz'ı Uğur Güneş, dizinin en merak edilen "Yılmaz ile Züleyha aşkı nasıl bitecek?" sorusunu yanıtladı. Gelecek bölümde yaşanacaklarla ilgili önemli ipuçları verdi.

DİZİDE NE OLMUŞTU?

13. bölümü ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisine, Yılmaz ve Züleyha'nın buluşması damgasını vurmuştu. Yılmaz, Demir, Gülten ve Hünkar'ın kendisine anlattıklarına inanmak istemedi ama Züleyha'nın mecbur kalıp söyledikleri karşısında, onun isteyerek evlendiğine inandı. Yılmaz, büyük aşkı Züleyha'ya korkmadan gerçeği anlatması, gerekiyorsa bebeğini de sahiplenip Çukurova'dan gitmeyi teklif etti. Ancak Züleyha, Demir'in kendisini oğluyla tehdit etmesinden sonra gerçeği söyleyemedi ve içi kan ağlasa da Demir ile zorla evlenmediğini söyleyerek Yılmaz'ı büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

"HER ŞEY GÜZEL OLACAK"

ATV'de ekrana gelen "Dizi TV" isimli programa konuşan Uğur Güneş, yaptığı açıklamayla izleyicinin yüreğine bir nebze serpecek açıklamalarda bulundu. Güneş, Demir ve Yılmaz arasındaki intikam alma meselesinin daha ne kadar süreceği ile ilgili soruya "Yavaş yavaş, titizlikle devam edecek. Tıpkı bir yapbozun parçaları gibi zaman içerisinde oturacak. Bu uzun süreçte izleyicinin biraz sabretmesi gerekiyor. Fakat sonunda güzel olacak her şey. Bu kadarını söyleyelim" diyerek finalin mutlu biteceğinin sinyallerini verdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: