'Bir Zamanlar Çukurova'da sır perdesi aralanacak!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümü yine göz kırpmadan izlendi.

Dizi Galeri

'Bir Zamanlar Çukurova'da sır perdesi aralanacak! Çektiği onca acıya daha fazla dayanamayan ve hayatına son vermeye karar veren Züleyha kendini akıl hastanesinde buldu, hem de yatağına bağlanmış şekilde. Artık her anlamda eli kolu bağlanmış olan Züleyha, hayatının kalanını akıl hastanesinde mi geçirecek?

Seher’den, karısının Elazığ’daki bir akıl hastanesine kapatıldığını öğrenen Demir Yaman, göz yaşlarına yenik düşüp annesi Hünkar’ı karşısına mı alacak? Soluğu Züleyha’nın yattığı hastanede alan Demir şimdi ne yapacak?

Birçok sır perdesini aralayacak mektup sonunda Fekeli’nin evinde! Züleyha’nın dayanamayıp Yılmaz’a her şeyi anlattığı mektup önce Melek’le birlikte okula gitmişti ama artık evin bir köşesinde okunmayı bekliyor! Belki de tüm gerçekleri ilk defa öğrenecek olan Yılmaz, Müjgan’a ne diyecek?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: