Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz şaşırttı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 27 Aralık perşembe günü (dün) 16. bölümüyle ekranlara geldi. Dizide dikkat çeken gelişmeler yaşandı.

Dizi Galeri

Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz şaşırttı! Yayınlanmaya başladığı ilk hafta itibariyle Perşembe akşamlarının reyting sıralamasında açık ara zirvenin sahibi olan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, nefes kesen 16. son bölümüyle yine izleyenleri ekran başına kilitledi. TIMS&B Productions’ın yapımını, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin son bölümünde eski aşıklar bir araya geldi! Hem Yılmaz ve Züleyha, hem de Hünkar ve Fekeli, karşı karşıya geldi, aynı havayı soludu!

HÜNKAR, KOCASININ KATİLİ FEKELİ’YLE TOKALAŞTI!

Bölüme damga vuran olay ise Hünkar’ın, kocasının katili Fekeli ile tokalaşması oldu! Hayırseverler Derneği Geleneksel Yardımlaşma Gecesi’ne 50 bilet alarak tek başına gelen Fekeli, tüm dikkatleri üzerine çekti. Geccenin ev sahibi Hünkar ise, karışık duyguların pençesinde, kocasının katili Fekeli’nin elini havada bırakmadı ve onunla tokalaştı.


ZÜLEYHA’NIN KANAVİÇESİNİ KİM ALACAK?

Olaylı akşamın finalini ise Yılmaz yaptı! Züleyha’nın el emeği göz nuru, kanaviçede işlediği tavus kuşu motifli kırlent için açık artırmada en büyük teklifi Yılmaz verdi! Yüz liradan açılan kırlente 5 bin lira teklif etti! Demir Yaman’ın teklifi ise 200 lira idi.

Yeni karşılaşmalar yepyeni olaylara gebe! ‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe ATV’de!

Bunlarda ilginizi çekebilir: