Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu?

Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'yla ilgili flaş bir iddia gündeme geldi. Başrol oyuncularından Vahide Perçin'in, Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılacağı öne sürüldü.

Dizi Galeri

Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu? ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova'yla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Milliyet'in haberine göre perşembe akşamlarının sevilen dizisinin başrol oyuncularından Vahide Perçin'in, diziden ayrılıyor.

Başrollerinde usta oyuncu Vahide Perçin'in yanı sıra Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, kısa sürede sevilen yapımlar arasında yerini aldı. Ancak büyük ilgi gören dizinin başrol oyuncusu Vahide Perçin’in set şartlarından, uzun çalışma saatlerinden artık yorulduğu ve oyunculuğu bırakma kararı olduğu konuşuluyor. Başarılı oyuncunun bir bölümün 140 dakikadan fazla olması ve haftanın altı gününü sette geçirdiği için, böyle bir karar aldığı öne sürüldü.

İSTANBUL'U TERK EDİYOR!

Perçin, dizi final yaptıktan sonra İstanbul’dan ayrılacak. Usta oyuncunun, Urla ve Foça’dan ve bakmaya başladığı da öğrenildi. Sadece sinema filmlerinde yer alacak Perçin’in, işleri olduğu zaman İstanbul’a döneceği de belirtiliyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: