Biray Dalkıran'dan Talk Show!

Biray Dalkıran sinema, dizi ve klip yönetmenliğinden sonra talk show’a soyundu. Seni Seviyorum Adamım, Bana Bir Soygun Yaz sinema filmleri ve Gazi, Kanıt gibi dizi filmler ile birçok başarılı projeye imza atan Biray Dalkıran, Türkiye’nin ilk online televizyonu N10 TV ile talk show yapmak için anlaştı.

Magazin

Biray Dalkıran'dan Talk Show! "Yeni Nesil Televizyon’’ sloganıyla 1 Nisan’da yayın hayatına başlayan N10 TV, özgür ve özgün programlarıyla tanınıyor. Başarılı yönetmen Biray Dalkıran’la talk show programı için anlaşan N10 TV’nin, alışılagelmiş talk show programlarından farklı bir şey yapacağı kesin.

Televizyona ve gazeteye röportaj vermekten kaçan Biray Dalkıran’ın programıyla ilgili tüm detaylar sır gibi saklanırken ilk bölümün konukları da yayın haftasına kadar açıklanmayacak. Yönetmenlik ve senaristlikte başarısını kanıtlayan Biray Dalkıran’ın talk show’da ne yapacağını hep birlikte göreceğiz. Ayrıca röportaj bile vermeyen Dalkıran’ı talk show yapmaya N10 TV yönetiminin nasıl ikna ettiği de merak konusu.

Dalkıran’ın programıyla ilgili haberleri N10 TV’nin sosyal medya hesaplarını takip ederek veya www.n10.tv adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: