Birbirlerine rakip oldular!

Başarılı oyuncular Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş, 2 Kasım’da vizyona girecek olan dünyanın ilk e-spor filmi ‘İyi Oyun’da birbirlerine rakip oluyor.

Kültür-Sanat

Birbirlerine rakip oldular! Rol aldıkları dizilerle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş, yer aldıkları sinema filminde birbirlerine rakip oluyorlar. Yaz sonunda çekimleri tamamlanan ve 2 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanan aile ve gençlik filmi “İyi Oyun”da dünyanın en fenomen bilgisayar oyunlarından League of Legends oynayarak büyük turnuvaya katılan iki takımın koçları olarak izleyeceğimiz Kirazcı ve Kurtaş, seyirciyi de turnuva heyecanına dahil edecek.


Oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz ve konuk oyuncu olarak da Kerem Bürsin’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Umut Aral oturuyor. Gerçek hayatta da sıkı bir gamer (bilgisayar oyunu oynayan) olan Kirazcı, filmde turnuvada yarışan ‘Beş Benzemez’ takımının koçu Özer’e hayat verirken; Kurtaş ise bu takımın ezeli rakibi Kozmos’un koçu Arda olarak izleyici karşısına geçecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: