Birce Akalay: "Hayatım film olabilirdi"

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına katılan Birce Akalay, hayatının ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodóvar’ın filmlerine konu olabileceğini söyledi.

Magazin

Birce Akalay: "Hayatım film olabilirdi" Oyuncu Birce Akalay, Hakan Gence’nin Youtube'da yayınlanan programına konuk oldu. Hayatı ve kariyeriyle ilgili sorulara içtenlikle yanıt veren oyuncu, “Hayatım bir Pedro Almodóvar filmi olabilirdi. Çünkü hayatı sevdiklerimle ve dostlarımla paylaştıkça mutlu oluyorum” dedi.

Birce Akalay ve Barış Murat Yağcı kuzenler ama görüşmüyorlar!

Birce Akalay ve Barış Murat Yağcı kuzenler ama görüşmüyorlar!Anı yaşamayı çok sevdiğini söyleyen Akalay, sinirlendiğinde çok ağladığını ve çaresizliğe dayanamadığını da anlattı.

Birce Akalay bilinmeyen hastalığını ilk kez açıkladı!

Birce Akalay bilinmeyen hastalığını ilk kez açıkladı!Konu özel hayatına gelince “Yaşadığım her ilişki beni hep tamamladı. Beni tamamlamayan hiçbir şeyi yaşamadım” diyen oyuncu ilişkisiyle ilgili beklentilerini de şu sözlerle paylaştı: “Centilmenlik hayatta en sevdiğim şeylerden biri. Romantizm onunla geliyor. Tutku da olmazsa olmaz.”

Birce Akalay:

Birce Akalay: "10 günde 100.000 km yapmış gibiyim"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: