Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu el ele!

İstanbul ve Ankara galalarının ardından gurbetçi vatandaşlarımızla Berlin'de buluşan "Deliormanlı" sinema filminin başrol oyuncuları Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, karşılaştıkları yoğun ilgi ve sevgiden çok mutlu oldular.

Magazin

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu el ele! Yönetmen Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi'nin de katıldığı gala da filmdeki aşk hikayesinin de etkisinde kalan sinema severler, "Berlin de aşk başkadır" diyerek Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'yla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler...

1 Nisan’da vizyona giren ünlü yönetmen Murat Şeker’in son filmi ‘‘Deliormanlı’’nın ekibi Berlin’de izdiham yaşadı...

Türk Sineması’na yeni bir soluk getirecek olan bir boksörün hayatından bir kesitin anlatıldığı “Deliormanlı” sinema filminin yönetmeni Murat Şeker ‘‘Seyircinin yoğun ilgisi ve güzel tepkileri bizi çok memnun etti. Hep beraber bolca vakit geçirme imkanı bulduk. Keyifli aşk dolu bir gala oldu... Berlin seyircisine teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” 1 Nisan 2016 da sinemaseverlerle buluştu...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: