Birce Akalay ölümden döndü!

Enis Arıkan ile 'benimle Söyle' programında sunuculuk yapan oyuncu Birce Akalay'ın kalp kasına yerleşen bir virüs nedeniyle zor günler yaşadığı ortaya çıktı.

Magazin

Birce Akalay ölümden döndü! Ekranların aranan yüzü oyuncu Birce Akalay, şu sıralara Kanal D'de yayınlanan 'Benimle Söyle' programında sunuculuk yapıyor. Program dışında ortalıklarda görünmeyen Akalay'ın geçirdiği hastalık yüzünden ölümden döndüğü ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Can Tunalı ile barışan güzel oyuncunun Nisan ayında yakalandığı suçiçeği virüsünün kalp kasına yerleşmesi nedeniyle tedavi altına alındığı öğrenildi. Kalbindeki düzensizlik nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan genç oyuncu burada oldukça ciddi bir tedavi geçirdi. Enfeksiyondan kurtulan Akalay, şu sıralarda kalp kasının kendini onarmasını bekliyor.

Birce Akalay: Kalbimin nasıl karardığını hatırlıyorum

Birce Akalay: Kalbimin nasıl karardığını hatırlıyorumGeçirdiği zor dönemi sevenlerini üzmemek için saklayan başarılı oyuncunun gündelik işleri yaparken bile yorulduğu belirtildi. Hastalığını öğrenen hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutulan Akalay, sevenlerine "Hepinizi görüyorum ve kalbimden teşekkür ediyorum. Benim de sizi çok sevdiğimi unutmayın. Artık gayet iyiyim. Geçti gitti.." sözleri ile teşekkür etti.

Ağlatan aşk!

Ağlatan aşk!Birce Akalay'dan ilginç benzetme!

Birce Akalay'dan ilginç benzetme!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: