Birce Akalay'ı yıkan ölüm!

Birce Akalay bu sabah yakın arkadaşlarından birinin ölüm haberi ile yıkıldı. Dostu Dj Hasan Köseoğlu'nun vefat haberini alan Akalay, Instagram sayfasından paylaştığı mesajda üzüntüsünü dile getirdi.

Magazin

Birce Akalay'ı yıkan ölüm! Geride bıraktığımız ayın son günlerinde Bodrum’daki evinin önünde merdivenlerden düşüp yaralanan ve hastaneye kaldırılan DJ Hasan Köseoğlu beyin kanaması teşhisiyle yoğun bakıma alınmıştı. Apar topar ameliyata alınan ve ilaç tedavisiyle uyutulan Köseoğlu’nun yaşam mücadelesi iki hafta sürdü.

42 yaşındaki Köseoğlu’nun vefatı yakın arkadaşı Birce Akalay'ı derinden etkiledi. Akalay sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:


"Aklım, kalbim darmaduman bu sabah. Senin bu sessiz gidişin, tıpkı kendin gibi, bu b*ktan düzene tokat gibi… Güle güle git dostum,kardeşim. Güzel müzikler çalsın yolunda sana ve Ege maviliğinde pembe beyaz begonvil dalları tutsun elinden. Geçtiğin eşikten biz de geçip yanına geleceğiz bir gün Hasan’ım… Gençliğim, en güzel yıllarım, 4 omzumdan biri, canım Hasan’ım… Derin, büyük bir boşluk oldu şimdi sen gidince… Kalp ağrısı mıh gibi… Hep gülen gözlerin solmadan gidişin tek tesellim. Yakışıklım. Sonsuzsun şimdi… Hasan, seni çok özleyeceğim, çok özleyeceğiz… Işıklarla uyu.”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: