Birce Akalay'ın doğum günü kutlaması!

Birce Akalay, doğum günü sevgilisi Can Tunalı ve arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Magazin

Birce Akalay'ın doğum günü kutlaması! Son olarak 'Siyah Beyaz Aşk' dizisinde hayat verdiği 'Aslı' karakteri ile ekrana gelen Birce Akalay, dizi final yapar yapmaz saçlarını kestirmişti.

Çek kürekleri! Birce Akalay tatilde!

Çek kürekleri! Birce Akalay tatilde!Akalay'ın yeni tarzı günlerce konuşulmuştu. Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Can Tunalı ile birlikte Bodrum'da sezonu açtı.

Birce Akalay soluğu tatilde aldı!

Birce Akalay soluğu tatilde aldı!Akalay, 34. yaşını Bodrum'da sevgilisi Can Tunalı ve arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Doğum günü ile duygularını Instagram hesabından şu sözlerle dile getirdi: "Aslında Bayram’da Bodrum kalabalık olur diye İstanbul’a dönmeyi planlamıştım ve bu doğum günü kutlaması hiç hesapta yoktu. Belki İstanbul’daki dostlarla bir sofra kurup iki tek atıp malum gündemden kendimizi unutacaktık. Fakat ani bir manevrayla köyde kalasım tuttu. İyi ki kalmışım. Hayatımın en güzel doğum günlerinden birini yaşadım. Hoş her sene özen gösteririm eş dost kim varsa mutlaka etrafıma toplayıp herkesle kucaklaşmaya. Ama bu kez biraz farklı oldu. Kimi şarap gibi yıllanmış dostlarım, kimiyle henüz yeni başlamış maceramız, ailem dediğim güzelim insanlar ve annem, babam, sevgilim.. Gittikçe artan sevgi dolu bir kalabalık. İşte bunu hissetmek harikaydı. Hayatımın en nadide birikimi bu işte. Siz! Güzel insanlar! Şükürler olsun, iyi ki varsınız.
Kursağımızdan akıp giden herşey ama herşey muhteşemdi. Böyle sevilmek çok güzel şey,çok kıymetli şey.Ben de sizi çok ama çok seviyorum.
Bu iş burada bitmez biliyorum. Bu erken kutlamanın, İstanbul’daki dostlar tarafından bir rövanşı tasarlanır elbet. Ben de her defasında sizinle yeniden yeniden yeniden doğarım!"

Yeni imajı hiç beğenilmedi!

Yeni imajı hiç beğenilmedi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: