Biri ağlatacak biri güldürecek

Erler Film, birbirinden iddialı iki yeni filmi sinemaseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Tolgahan Sayışman ve Saadet Aksoy’u bir araya getiren “Büyük Sürgün” ile Şevket Çoruh, Hande Katipoğlu ve Tuba Ünsal’ın başrolü paylaştığı “Hayat Sana Güzel”in çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak.

Kültür-Sanat

Biri ağlatacak biri güldürecek Türker İnanoğlu’nun sahibi olduğu Erler Film, sezona iki iddialı filmle girmeye hazırlanıyor. Şirketin yapımcılığını üstlendiği “Büyük Sürgün” ve “Hayat Sana Güzel” adlı filmlerin çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak. Senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı “Büyük Sürgün”, Tolgahan Sayışman ve Saadet Aksoy’u bir araya getirecek. 1964 yılında Büyükada’da geçen, Rum bir ailenin kızı Eleni ile adalı bir faytoncunun oğlu Sedat’ın imkansız aşk hikâyelerini konu alan filmin yönetmen koltuğunda Erol Özlevi oturacak. “Hayat Sana Güzel” isimli komedi filminin yönetmeni ise Murat Şeker. Başrollerini Şevket Çoruh, Hande Katipoğlu ve Tuba Ünsal’ın paylaştığı filmin çekimleri İstanbul’da yapılacak. Yapım, eşi Behiye ile (Hande Katipoğlu) mutlu bir yaşam sürerken öleceğini öğrenen 45 yaşındaki holding sahibi Avni’nin (Şevket Çoruh) komik öyküsünü beyazperdeye taşıyacak.

* Tolgahan Sayışman ve Saadet Aksoy, imkansız bir aşkın kahramanlarını canlandıracak.

* “Hayat Sana Güzel” filminde Şevket Çoruh, Hande Katipoğlu ve Tuba Ünsal’ın yanı sıra Timur Acar, Bekir Aksoy, Dilberay ve Burak Sağyaşar da rol alacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: