BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ÖN BALAYI OLDU!!!

GEÇTİĞİMİZ YIL İZLENME REKORLARI KIRAN 'ŞARKI SÖYLEMEK LAZIM' PROGRAMINDA İPİ İLHAN ŞEŞEN'İN ÇALIŞTIRDIĞI OYUNCU ZUHAL TOPAL GÖĞÜSLEMİŞTİ.

Magazin

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ÖN BALAYI OLDU!!! Bu zaferin ardından da ikiliye yarışmanın ana sponsoru olan spor ayakkabısı firması, ödül olarak Uzakdoğu turu hediye etmişti. Yarışmayı birincilikle bitiren Zuhal Topal ve İlhan Şeşen ikilisi, bu tatile yoğun iş tempolarını gerekçe göstererek çıkamamıştı. Bu hakları saklı kalan ikiliden İlhan Şeşen, Topal'a sürpriz yaptı. Uzun süredir nişanlı olan ve önümüzdeki günlerde nikah masasına oturmaya hazırlanan Topal'a kendi hakkını da devrederek, 'Bu benim size evlilik hediyem olsun' dedi. Bu gelişme Zuhal Topal ve nişanlısını çok sevindirdi. Çift, mayıs ayı içinde düğün öncesi ön balaylarını bu sayahette geçirecek. Çift, Singapur, Bankong, Hong Kong gibi uzakdoğunun en gizemli noktalarını gezecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: