BİRİNCİNİN GÖREVİ BELLİ OLDU

Bu yıl Bahamalar’da düzenlenecek “58. Kainat Güzellik Yarışması” (Miss Universe 2009) yarın gecce gerçekleştirilecek.

Magazin

BİRİNCİNİN GÖREVİ BELLİ OLDU Yapımcılığını Donald J. Trump ve NBC Televizyonu’nun üstlendiği yarışmanın bu seneki sunucuları Bill Bush ve Claudia Jordan olacak.

Türkiye’yi Kral TV’nin düzenlediği “Miss Turkey 2009”da ikinci seçilen 19 yaşındaki Senem Kuyucuoğlu temsil edecek. Belçika adına da bir Türk kızı Zeynep Sever yarışacak. Birinciye tacı 2008 güzeli Venezuelalı Dayana Mendoza tarafından verilecek.

Miss Universe organizasyonu yarışmanın bu yılki amacını ve birinci seçilecek güzeli bekleyen görevi de açıkladı. Kraliçe, yıl boyuncu HIV virüsü ve AIDS’le mücadele savunuculuğunu yürüterek eğitim ve araştırmaların yaygınlaşması ve yasal düzenlemelere katkı sağlamak için çalışacak...

BİR MİLYAR KİŞİ İZLEYECEK

Dünyada 1 milyar kişi tarafından izlenmesi beklenen, güzellerin uzun bir kamp döneminde sonra yarışacağı Miss Universe, muhteşem şovlara da sahne olacak. Yarın gecce NTV’de simultane çeviriyle iki saat sürecek canlı yayın boyunca yarışmacılar mayolu ve gecce kıyafetli jüri karşısına çıkacak. Ardından güzeller soru cevap bölümüyle birlikte toplam 3 kategoride gösterdikleri performansa göre değerlendirilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: