Birkan Sokullu aşk sorusuna cevap verdi!

Birkan Sokullu, “Hayatınızda kimse var mı?” sorusuna "Gündemim de iş var" cevabını verdi.

Magazin

Birkan Sokullu aşk sorusuna cevap verdi! Geçtiğimiz cumartesi akşamı rol aldığı Bir Aile Hikayesi dizisi ekranlara veda eden Birkan Sokullu, önceki gün Arnavutköy'deydi. Ev yemekleri yapan bir restoranda yemek yiyen oyuncu çıkışta magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti.

"İki işi de önemsiyorum"

Dijital platformlar ile televizyon ekranı hakkındaki görüşleri sorulan Sokullu, “Televizyondaki süreler daha uzun. O yüzden çalışma sistemi daha zor ve yorucu geçiyor. İnternetin daha belli başlı kuralları var. Senaryo kısa olduğu için bazen daha iyi. Çalışma saatleri daha uygun geçiyor. Fakat benim için önem sıralaması yok. Elimizden geldiği kadar iki işi de ciddiye alıyorum” dedi.


Aşk yok, iş var!

Son olarak Dilan Çiçek Deniz'le aşk yaşayan ve ilişkisini noktalayan oyuncuya gazeteciler, “Hayatınızda kimse var mı?” diye sorunca Birkan Sokullu, “Şu anda projelerle ilgileniyorum. Gündemim de iş var” yanıtını verdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: