BİRLİKTE GÖRÜNMÜYORLAR

Yağmur Ünal ve sevgilisi Berk Çiller birlikte görüntü vermemek için ilginç yollara başvuruyorlar.

Magazin

BİRLİKTE GÖRÜNMÜYORLAR Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray'la usta aktör Cihan Ünal'ın Amerika'da eğitim gören kızları Yağmur Ünal Eski Başbakanlarımızdan Tansu Çiller'in küçük oğlu Berk Çiller ile 2006 yılının Eylül ayında fırtınalı bir aşka başlamışlardı.

Bu aşk bir yılını tamamladığında genç sevgililerin evlilik kararı aldıkları kulaktan kulağa konuşulmaya başlamıştı. Fakat ani bir kararla ayrılan sevgililer, bu ayrılığa fazla dayanamamış ve Bodrum'da aşk tazelerken objektiflere yakalanmıştı.

Aşk dolu Bodrum tatilinden sonra İstanbul'a dönen ikili ayağının tozuyla İstanbul geccelerine daldı. La Brise'de yemek yiyen Berk Çiller ve Yağmur Ünal daha sonra eğlenmek için Maçka'da bir mekana gittiler. Mekan kapısında gazetecilerin olduğunu öğrenen ikili mekanı arka kapıdan ve ayrı ayrı terketti. Yağmur Ünal 'Tansu Çiller'e gelin gidecek misiniz?' sorusuna cevap vermeden sadece gülümsemekle yetindi. Berk Çiller de görüntülenemeden mekandan ayrıldı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: