BİROL GÜVEN'DEN BAHÇELİ'YE YANIT

Devlet Bahçeli’nin “Eskiden ‘Çocuklar Duymasın’ gayet güzel eğitiyordu. Havuç eğitile eğitile büyüdü, ama şimdi reyting uğruna raydan çıktı” sözüne yapımcı Birol Güven’den yanıt geldi.

Magazin

BİROL GÜVEN'DEN BAHÇELİ'YE YANIT Devlet Bahçeli'nin “Eskiden 'Çocuklar Duymasın' gayet güzel eğitiyordu. Havuç eğitile eğitile büyüdü, ama şimdi reyting uğruna raydan çıktı” sözüne yapımcı Birol Güven'den yanıt geldi.


Sanırım bizi pek izleyemiyor

Devlet Bahçeli herhalde eskiden dizimizi daha çok izliyordu, şimdi iş yoğunluğundan dolayı pek izleyemiyor. Çünkü, kamu yararına hizmet eden sahnelerimiz eskisinden de çok artık... Ben “Çocuklar Duymasın”ı ağır dramaları olan diziler arasında görmüyorum. Eğitici konu ve diyaloglar da var içinde.Fikrini söylemesine sevindim

Havuç'un raydan çıkması meselesine gelince... Ben Havuç'un raydan çıktığını kabul etmiyorum. “Havuç raydan çıktı” değil de “Genç oldu” diyebiliriz. Gençtir sonuçta, çok da fazla raya sokmamak lazım. Öte yandan Devlet Bahçeli'nin böyle bir açıklama yapması beni üzmedi. Aksine seyredip bir de hakkımızda fikir beyan etmesi beni sevindirdi.Senaryoda kullanacağım

Birol Güven, Havuç'un babası Haluk'un da Devlet Bahçeli ile aynı görüşte olduğunu söyledi: “Haluk da Bahçeli gibi düşünüyor. O yüzden bu açıklamayı senaryoda kullanacak, Haluk'a 'Havuç raydan çıktı' dedirteceğim.”
Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: