BİTME KORKUM YOK O GÜNÜ BİLECEKSİN!

Yıllardır yaptığı 'Beyaz Show' programıyla Türk televizyonlarının en başarılı şovmenlerinden biri olan Beyazıt Öztürk, bilinmeyen yönlerini anlattı.

Magazin

BİTME KORKUM YOK O GÜNÜ BİLECEKSİN! Öztürk programda; geçmişinden özel hayatındaki özlemlerine, camiada kurduğu dostuklardan kariyer planlarına kadar ilginç açıklamalar yaptı.

EŞKİŞEHİR GÜNLERİ
Radyoya Eskişehir'de başladım. Korsan yayınlar yapardık. En sonunda yakalandık. Polis gelip "Korsan yayın yapan siz misiniz?" dedi. "Hayır" dedim. Bunun üzerine, "Kaç kişi 'r' leri söyleyemiyor ki burada?" dedi. O zaman yayın yapanın ben olduğumu itiraf etmek zorunda kaldım. Hayatımın en güzel anları Eskişehir'de geçti. Anne tarafımız faytoncuydu. Küçüklüğümde fayton tepelerindeydim. Herkes tatillerde "Güneye gidelim" derdi, ben o dönemlerde Eskişehir'de fayton kullanmak isterdim.

AŞK HAYATI VE EVLİLİK
Önemli olan bana eş olacak insanın çocuğuma da iyi bir anne olması. İyi bir anne değil de güzel bir aşık yakalarsan ileride bunun sıkıntısını çekersin. Ama sağlıklı bir evlilik yapmak isterim tabii ki. İlişki yaşadığım kişiyle basının önüne çıkabilmem için, birbirimizi tanımamız lazım. "Sevgili olduk, ortada görünelim de magazin çeksin" diyemiyorum. Ben ünlü olarak devam ediyorum yoluma ama arkada bıraktığım kişi de ünlü olarak devam edecek. Ona yazık değil mi? Onun için güvendiğin ve inandığın biriyle çıkmalısın. O da şu ana kadar olmadı. Duygusal bir şarkıda ağlamam, ona sadece kurgu harikası olarak bakarım. Ancak yolda yaşlı bir amca gördüğümde, onun hayat hikayesini hayal edip duygulanarak ağlayabiliyorum.

KİME EN ÇOK GÜLÜYOR?
Anneme ve ağabeyime çok gülerim. Beş kişilik bir arkadaş grubuyuz, onlara da çok gülerim. Camiadan ise Cem Yılmaz'a ve Şahan Gökbakar'a gülüyorum. Yılmaz Erdoğan gibi bu kadar çok senaryo ve oyun yazan bir adamın elini öpeceksin. Oyuncu olarak da başarılı ama senarist tarafını daha çok beğeniyorum.

PROGRAMI BEYAZ SHOW
Programımda konu sıkıntısı çekiyorum. Müzik dünyası aşağılara inmeye başladı. Sadece single yapılıyor. Yani programa aldığın konuğuna söyletecek sadece bir şarkı var. Konuk da "Geleyim, parçayı söyleyeyim ve gideyim" diyor. O yüzden bu yıl günlük haberlere de yer vereceğim. Bitme korkum yok, sevincim var. O bir korku değil. Bittiğini hissedeceksin ve "Benim bunu değiştirmem ya da bitirmem lazım" diyeceksin. O günü iyi bileceksin.

DOSTLARI VE MEDYA
Kubat, Yavuz Bingöl, Hüseyin Turan, Sezen Aksu, Demet Akbağ, Ajda Pekkan, Zülfü Livaneli en iyi dostlarım. Dost dediğiniz şey, görüşemeseniz de görüştüğünüz anda kaldığınız yerden yeniden başladığınız insanlardır. Magazinciler bugüne kadar her taraftan geldi. Bir helikopterle tepeden gelmeleri kalmıştı. Tepeden de geldiğiniz günleri görmek isterim
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: