BİTMEYEN DANS

Nükhet Duru ile oyuncu Tarık Akan'ın dakikalar süren dansı, gecceye damgasını vurdu.

Magazin

BİTMEYEN DANS   Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği 2007 Oyunculuk Ödülleri, önceki gecce bir otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende sahne alan Nükhet Duru ile oyuncu Tarık Akan'ın dakikalar süren dansı, gecceye damgasını vurdu.

Cem Davran'ın sunduğu gecce, ÇASOD Başkanı Rutkay Aziz'in konuşmasıyla başladı, ardından ödül törenine geçildi. Kadir İnanır ve Tarık Akan'a 'Emek Ödülü'nin verildiği geccede Yaşar'ın sahneye çıkması bekleniyordu. Ancak bir son dakika değişikliği oldu, onun yerine mikrofonu Nükhet Duru eline aldı. Ve sanatçı, hem sesi hem de siyah transparan elbisesi ile tüm dikkatleri üzerinde topladı.

Geccede sevilen şarkılarını sinema dünyasının önde gelen isimleri için yorumlayan Nükhet Duru, önce Kadir İnanır'ın yanına doğru ilerledi. Bir süre onun masasında şarkı söyledikten sonra ise eski dostu Tarık Akan'a yöneldi. Akan, Duru'nun dans teklifini geri çevirmeyip ayağa kalkınca salonda büyük bir alkış koptu. Dakikalarca devam eden bu dans, tüm gecceye damgasını vurdu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: