'BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ'

Madame Figaro'ya konuşan Demi Moore 'Boşandıysanız bile niye sevgilinizi paylaşmaya devam etmeyesiniz ki? Bruce, sevgilisi, Ashton, kızlar ve ben bir araya gelip tek bir aile oluşturabiliyoruz. Bütün tatillerimizi bir arada geçiriyoruz. Bayram günleri ve her birimizin doğumgünü için toplanıyoruz. Biz büyük bir aileyiz' dedi

Magazin

'BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ' Uzun süre toplumun gözü önünden çekilmeyi ve onların yargılarından uzak kalmayı tercih ettiniz...

-Evet ortadan tamamen kaybolduğum söylenebilir. Yedi sene boyunca hiçbir şey yapmadım.Bruce'tan boşandığımda, bunun faturasının kızlarıma çıkmaması gerektiği düşüncesiyle hareket ettim. Ben de boşanmış bir ailenin kızıyım ve daha düzenli bir hayatın parçası olmayı gerçekten çok isterdim. Buradan hareketle kızlarımın bulundukları yerden kopmadan büyümelerini, bu geçişi gerçekliğe küsmeden yaşamalarını istedim. Bu yüzden çekilme kararı aldım.

Zaferin doruklarındaki bir oyuncu için cüretkar bir karar...

-Bu durum benim aklıma bir sorun olarak bile takılmadı. Öncelik kızlarımındı, başka hiçbir şeyin değil. Doğru seçimi yaptımı düşünüyorum. Bugün sağlam birer kişilik yapısına sahipler ve buna başka türlü sahip olamazlardı. Şimdilerde beni sinemaya dönmem için kışkırtan da onlar. Ama ben de kim olduğumu çok iyi biliyorum.

Ashton Kutcher'la ikinci evliliğinizi yaptınız.Böylesine bir mutluluk beklediğiniz bir şey miydi?

-Boşandığımda üç çocuklu bir anneydim. Kötü bir durumdu. Her ne kadar kızlarımla iyi geçinmeyi başarabilen bir anne olsam da yeni bir başlangıç gerektiğini sorup duruyordum kendime. Nasıl toparlanmalıydım? O sırada biri bana 25 yaşındaki bir adama aşık olacağımı söyleseydi çok gülerdim! Nasıl anlatabilirim bilmiyorum çünkü onunla olan paylaşımlarım kelimelerin ötesinde. Bunu söylemek tam bir klişe farkındayım ama o benim hayatımın adamı, en iyi dostum ve ruh eşim.

Bununla birlikte yeniden inşa edilen başarılı bir ailenin de temsilcisisiniz...

-Yalnız bu, sırf şans eseri olan bir şey değil, aynı zamanda çok da çaba gerektiren bir durum. Boşandıysanız bile niye sevgilinizi paylaşmaya devam etmeyesiniz ki? Zaten evlenirken ilk verdiğimiz söz de bu değil midir? Bruce, sevgilisi, Ashton, kızlar ve ben bir araya gelip tek bir aile oluşturabiliyoruz. Bütün tatillerimizi bir arada geçiriyoruz. Bayram günleri ve her birimizin doğumgünü için toplanıyoruz. Biz büyük bir aileyiz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: