"Bizans Oyunları" İzmir'de gala yaptı!

15 Ocak’ta vizyona giren Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminin İzmir Galası 21 Ocak Perşembe günü yapıldı. İzmir'de seyircileri ile buluşan filmin başrol oyuncularından Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay özel gösterime katılarak sinemaseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Kültür-Sanat

"Bizans Oyunları" İzmir'de gala yaptı! İzmir'de gerçekleşen filmin özel gösterimine sinemaseverler büyük ilgi gösterdi. Özel gösterim öncesi filmin oyuncuları Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay İzmirli sinemaseverlerle bir araya geldi. Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminin oyuncularından Murat Dalkılıç gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemezken, bu güzel anı hayranlarıyla fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdi.


Oyuncular filmi hayranlarıyla birlikte İzledi

Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminin oyuncuları Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay film öncesi hayranlarıyla buluşup daha sonra filmi hayranları ile hep birlikte izledi. Yönetmenliğini ve senaristliğini Gani Müjde’nin yaptığı başrollerini Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı film izleyenleri kahkahalara boğdu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: