BİZİ YALANA ZORLADILAR

Dağılan MP3 grubu üyesi Yıldız Asyalı’dan şok itiraf.

Magazin

BİZİ YALANA ZORLADILAR “Prodüktörümüz bizi yalana zorladı. Kate Moss’un üyemiz Burcu’yu taciz ettiği iddiası doğru değildi. İstemediğimiz halde zorla ’Nilüfer-Kayahan barışsın’ tişörtleri giydik.”

Hepsi grubuna rakip olarak çıkartılan MP3’ün daha yolun başındayken dağılması merak konusu olmuştu. 3 genç ve güzel kızdan oluşan gruptan ilk olarak Seda Telciler ayrılmıştı. İkinci kopuş ise aynı zamanda oyunculuk da yapan Yıldız Asyalı’dan gelmişti. Grubun kurucusu olan yapımcı şirket, Seda Telciler’in ayrılma nedeni olarak Fransa’ya okumaya gitmesini gösterdi. Yıldız Asyalı’nın ise konserlere katılmadığı ve bu disiplinsiz davranışları yüzünden gruptan kovulduğunu açıkladı.

Bunun üzerine gözler grup üyelerine çevrildi. Grubun solisti Yıldız Asyalı, bu iddialara cevabını avukatı Aydın Kurban aracılığıyla prodüktörüne gönderdiği ihtarname ile verdi. Asyalı, şov dünyasını karıştıracak iddialarda bulundu:

Prodüktörümüz MP3 ile ilgili sürekli olarak basında asparagas haberler yayınlatmaktaydı. Sırf basına malzeme olmamız için grup üyelerinden Burcu Canbaş’ın Türkiye’ye gelen Kate Moss tarafından taciz edildiğini söyledi. Halbuki bu asparagas bir haberdi.

“Kalitemiz düştü”

Evimde grip olmuş yatıyordum. Prodüktörümüz bunu bile haber malzemesi olarak kullandı. “Yıldız Asyalı Hepsi grubu yüzünden paranoyak oldu” şeklinde haber çıkarttı. Kayahan ve Nilüfer’in kavgalı olmasını bile değerlendirdi. Üzerimize “Kayahan-Nilüfer Barışsın” baskılı tişörtler giydirip, istemediğimiz halde, zorla bizi televizyon kanallarına çıkarttı. Halbuki koskoca Kayahan ve Nilüfer’i barıştırmak bize mi kalmıştı. Bu polemik amaçlı gayri ciddi reklam ve tanıtım tarzı yaptırdığı haberler yüzünden grup ve ben zarar gördük. Çünkü bizler konservatuvar mezunu müzisyenlerdik. Kalitemizi düşüren işlere zorlandık.

MP3’den ilk olarak grup üyesi Seda Telciler ayrıldı. Bu durumda projenin grup özelliği ortadan kalktı. Halbuki prodüktörümüz Seda Telciler’i grupta tutmalıydı.

14 konser ücreti, MP ayakkabıları reklam filmi ücreti olmak üzere 75 bin YTL’yi prodüktörümüz bana ödememiştir. Sözlemeye aykırı hareket ettiği gibi benimle ilgili bir de haksız şekilde suçlamalarda bulunmuştur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: