Bizim Hikaye'de ilginç değişiklik!

Fox TV’de perşembe akşamları yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde 'Melek' karakterine hayat veren Feray Darıcı geçtiğimiz haftalarda çıkmıştı. Diziye şimdi de Melek'in annesi rolüyle Ayşegül İçsever dahil oldu.

Dizi Galeri

Bizim Hikaye'de ilginç değişiklik! Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’un yazdığı, başrollerinde ise Hazal Kaya ve Burak Deniz gibi oyuncuların yer aldığı Fox tv de yayınlanan “Bizim Hikaye” dizisine son olarak usta oyuncu Ayşegül İçsever de dahil oldu. İçsever, dizide Piraye karakterine hayat verecek.

Melek’in annesi Piraye, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde ortaya çıkmıştı. Melek’in öldüğünü söyleyen Piraye, kızının mirasını Fikri’ye bırakmasından sonra ona büyük bir oyun oynayarak, mirastan vazgeçtiğini içeren bir belge imzalatmıştı. Sarhoşken imza atan Fikri, olayı hatırlayınca ise deliye döndü. Peki Melek gerçekten öldü mü? Piraye’nin imzaladığı kağıtla Fikri, mirası tamamen mi kaybetti? Tüm bu sorular yeni bölümde yanıt bulacakken, Piraye’nin diziye kısa süreli olarak girmediği de yapımcı firmadan yapılan açıklamayla ortaya çıktı.

O dizilere ceza yağdı!

O dizilere ceza yağdı!Burak Deniz: Psikopat rol istiyorum!

Burak Deniz: Psikopat rol istiyorum!'Bizim Hikaye'ye sürpriz isimler!

'Bizim Hikaye'ye sürpriz isimler!

Bunlarda ilginizi çekebilir: