Bizim Hikaye'de Ömer'in çemberi daraldı!

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye’nin bu hafta 35. bölümü izleyici ile buluşacak.

Dizi Galeri

Bizim Hikaye'de Ömer'in çemberi daraldı! Dizinin 35. yeni bölümünde elmasların peşine düşen Ömer’in artık sabrı kalmıyor. Filiz’e silah çeken Ömer’in gerçek yüzü ortaya çıkacak.

Yeni bölümde neler olacak?

Annelerini kaybeden Elibollar’ın evinde kara bulutlar gezmektedir. Çocuklar annelerinin ölümünün üzütünsüyle boğuşurken Filiz de güçlü kalıp aileyi ayakta tutmaya çalışıyor. Karısının ölümünü kabullenemeyen Fikri ise yine ailesinden uzaklaşmıştır.

Şükran’ın eşyalarının arasından çıkan bir anahtarı bulan Fikri, elmasların peşine düşer. Ömer de Fikri’yi takip edip elmasları bulmaya kararlıdır. Elmaslar ailenin başına yine iş açacak gibidir.

Tufan, Zeynep’in velayetini almaya çalışan Ömer’in aslında nasıl bir adam olduğunu öğrenmenin peşindedir. Barış’ın yardımıyla Ömer’in çevirdiği bazı karanlık işleri ortaya çıkarmaya başlar.

Minibolların Ayşe’nin yardımıyla düzenledikleri bir sürpriz, herkes için moral kaynağı olacaktır. Ayrıca bu sürpriz Şükran’ın ölümünden kendini sorumlu tutan Şeyma için bir fırsattır. Şeyma, Aysel’in yardımıyla Fikri’nin gözüne girme niyetindedir.

Barış bir yandan Ömer’le uğraşırken bir yandan da Filiz’e destek olmaya çalışır. Tüm zorluklara rağmen dik durmaya çalışan Filiz ise bir sorunu atlatamadan başka bir sorunla karşı karşıya kalmak üzeredir.

İşte Bizim Hikaye'nin 35. Bölüm Fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: