“BİZİM İÇİN İKİ ‘C’ ÇOK ÖNEMLİ!

Cesaret ve coşku olmadan hiçbir şey kazanılmaz.. gecce.com olmadan gecceler yaşanmaz..

Magazin

“BİZİM İÇİN İKİ ‘C’ ÇOK ÖNEMLİ! Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim, iki “C” harfinin çok önemli olduğunu vurguladı; “Cesaret ve coşku..”

2001 yılında kurulan gecce.com ise, “gecceleri double yaşayın” sloganıyla yayın hayatına başlamış ve iki “C”nin önemine dikkat çekmişti.

Görülen o ki, çift “C” her zaman önemli.. Cesaret ve coşku olmadan hiçbir şey kazanılmaz.. gecce.com olmadan gecceler yaşanmaz..

Fatih Terim Belçika maçı öncesi şöyle konuştu;

'Karşımızda genç ve dinamik bir takım var. Onlar 80'li yıllardaki başarılarına geri dönmek istiyorlar. Yetenekli ve genç bir kuşakla da finallere katılıyorlar. Bu bakımdan baştan sona çekişmeli geçmeye aday bir 90 dakika bizleri beklilyor. Türk milli Takımı'nda iki tane 'C' çok önemlidir. Bunlar; cesaret ve coşku. Belçika karşısında kazanmak inatla her yolu deneyeceğiz. Panikle çabukluğu birbirine karıştırmayan bir hücüm şekli deneyeceğiz.”YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: