BKM OYUNCUSUNDAN İNANILMAZ KAZA!

İzmir'in Çeşme İlçesi'nde tatil yapan, Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu 22 yaşındaki Gizem Tuğral, denizde jet ski ile gezerken, bir kişiye çarpıp yaraladı.

Magazin

BKM OYUNCUSUNDAN İNANILMAZ KAZA! Kaza, önceki gün saat 18.00 sıralarında meydana geldi. BKM Mutfak oyuncularından İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü mezunu Gizem Tuğral, yaz tatilini geçirmek için geldiği Çeşme'de jet skiyle denizde gezerken, iddiaya göre sahile yakın yüzen İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümlü mezunu 24 yaşındaki Onur Altunbüken'e çarptı. Başından yaralanan Altunbüken, hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı. Gizem Tuğral ise poliste ifadesi alındıktan sonra savcının işlemi evrak üzerinden takip edeceğini belirtmesi üzerine serbest bırakıldı.

Tuğral, polisteki ifadesinde, “Nasıl oldu anlayamadım. Jet skiyle denizde geziyordum. Birden sahile doğru yöneldim. Çarpmamak için çaba sarfettim. Ama başaramadım. Böyle olmasını ben de istemezdim. Allah'tan çarptığım kişinin durumu iyi” dedi.

Gizem Tuğral, iddiaya göre yaşadığı kazanın ardından morali bozulduğu için tatilini yarıda kesip İstanbul'a döndü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: