BLACKK'TE JOYCE MERCEDES RÜZGARI!

DÜNYA’NIN EN İYİ KADIN DJ’Yİ JOYCE MERCEDES 6 OCAK SALI AKŞAMI BLACKK’TEYDİ.

Magazin

BLACKK'TE JOYCE MERCEDES RÜZGARI! Blackk tuesdays kapsamında ; 47 farklı ülkede performansını sergileyen ve dinleyiceleri adeta hipnotize edermişcesine müziğine bağlayan, dünyanın en iyi kadın DJ’yi Joyce Mercedes 6 Ocak Salı akşamı Blackk’te misafirleri çoşturdu.

Blackk Tuesdays konseptinin ilk etkinliğinde Amsterdam Supper Club’tan DJ Alan Luna 23 Aralık’ta muhteşem bir performans sergilemişti. Günlerce konuşulan bu geccenin devamı olan Blackk Tuesdays Vol.2 ünlü DJ.Joyce Mercedes ile devam etti.

Yeni yılın ilk partisi olan Blackk Tuesdays DJ. Joyce Mercedes ile 6 Ocak Salı akşamı saat 23:00’te başlayacak olan muhteşem gecce sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Aynı zamanda başarılı bir model olan DJ, birçok dergiye kapak olup, Heineken,Campari,Gap-Star,Playboy,Maxim,FHM gibi markaların yüzü olup, kampanyalarını başarı ile temsil etmiştir....
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: