BLACKK’TE ÖZEL YAPIM BİR GECCE!

Eğlence hayatının vazgeçilmez mekanlarından Blackk, dün gecce çılgın bir partiye ev sahipliği yaptı..

Magazin

BLACKK’TE ÖZEL YAPIM BİR GECCE! Dün gecce TT Custom Choppers sponsorluğundaki organizasyon için gecce.com’dan arkadaşlarla Blackk’e gittik. Geleni gideni daha rahat görmek için mekan dolmadan ordaydık. Bizi kapıda Blackk’in halkla ilişkilercisi sevgili Melike karşıladı. 11:30’ doğru mekan iyice kalabalıklaşmaya ve enerjisi yükselmeye başladı. Bu gecce için Amsterdam’dan gelen Dj Aluna, müziğin hızını arttırmış ortalığı iyice gaza getirmişti. Hatta bir ara Aluna öyle havaya girdiki kendisi bile çılgınca eğlenmeye başladı. Bu arada DJ kabininin etrafını kızlar sarmıştı, neden acaba?

Partide ilk gözüme çarpanlar Sergen Yalçın ve Murat Cevahir oldu. Ardından Blackk’e Ayhan Sicimoğlu, Kemal Merkit, Sefer ve Ziya Kalkavan, Ali Ünal, Çiğdem Kayalı ve sevgilisi Uğur, Pınar Tezcan ve Eva Maya giriş yaptı.

Mekan dolup taşmaya başlarken barın üzerine oldukça seksi kostümlü iki dansçı kız çıktı ve seksi danslarıyla gecceye renk kattı.

Bir anda alt kat boşalmaya başladı, sonra anladım ki üst katta VIP bölümüne geçilmiş. Ve gecce, sabahın ilk ışıklarına kadar hızlı temposu ve coşkusuyla devam etti.

Eğlence Danışmanı Didi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: