BODRUM BILLIONAIRE CLUB VE CIPRIANI AÇILDI!

Bodrum Yalıkavak Palmarina’da yer alan Billionaire Club ve Cipriani Restoran, önceki akşam top model Eva Herzigova’nın ev sahipliği yaptığı görkemli partiyle açıldı...

Magazin

BODRUM BILLIONAIRE CLUB VE CIPRIANI AÇILDI! Azeri işadamı Mubariz Mansimov’un geçen yıl satın aldığı Palmarina’da bulunan Eğlence Adası’ndaki Billionaire Club ve Cipriani Restoran, önceki akşam düzenlenen görkemli bir parti ile kapılarını açtı. Top model Eva Herzigova’nın Palmali Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Tümay, Mubariz Mansimov’un eşi Tamara Mansimov, Flavio Briatore ve sevgilisi Elisabetta Gregoraci ile birlikte ev sahipliği yaptığı açılışa Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Serra Topal, Ayfer Toprak-Cengiz Karavan, Ahmet Bayer, Ali Taran ve Samim Baki’nin de arasında bulunduğu 400 konuk katıldı. Behzat Gerçeker ve ENBE Orkestrası’nın konser verdiği, dans şovlarının sahnelendiği, DJ Salih Saka’nın Türkçe ve yabancı pop şarkılarıyla hareket kattığı partide eğlence sabaha kadar sürdü. Partinin yıldızı olan Herzigova, bunun Bodrum’a ilk gelişi olmadığını belirterek “Daha önce de Bodrum’a ve Türkiye’ye gelmiştim. Özellikle Bodrum’un koylarına bayılmıştım. Yeniden burada olmaktan mutluyum” dedi.

Bodrum Billionaire Club ve Cipriani'den görkemli açılış...

foto...

DEV PROJE

Palmarina Bodrum, Türkiye’nin tek yüksek kapasiteli Mega yat konaklama limanı. Yeni proje ile hayata geçecek olan benzersiz yaşam alanında, seçkin markalardan oluşan 50 mağazalık çarşı bölümü ve eğlence adası da olacak.

İstanbul Billionaire Club

Milliyet

Bunlarda ilginizi çekebilir: