BODRUM GECCELERİNDE DOSTLARLA EĞLENCE!

Cuma geccesi evlenen reklamcı Ali Taran ile şarkıcı Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel, sanatçı dostlarıyla birlikte Barlar Sokağı’nda eğlendi.

Magazin

BODRUM GECCELERİNDE DOSTLARLA EĞLENCE! Yeni evli Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel çiftini sokakta görenler, hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir ay içerisinde tanışıp 20 gün içinde de birbirlerine aşık olan Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel evlendikten sonra ilk kez dün gece dışarı çıkarak eğlendi. Sanatçı dostları Mazhar Fuat Alanson, eşi Biricik Suden, Serdar Ortaç ve yeni sevgilisi, Demet Akalın ve eşi Önder Bekensir ile birlikte dünyaca ünlü Bodrum Barlar Sokağı’ndaki Bar’a gelen Taran- Özyılmazel çifti, yaklaşık bir saat caz müziği dinledi. Bu arada Serdar Ortaç’ın yeni sevgilisi ile barlar sokağında yan yana yürümemeye dikkat gösterdiği, sevgilisini arkadaşının koluna taktığı görüldü. Taran ile Özyılmazel’in barda sık sık samimi pozlar vermesi dikkat çekti. İkilinin mutlulukları gözlerden kaçmadı.

Sanatçı dostlarıyla bardan çıktıktan sonra Barlar Sokağı’nda saat 01.00 sıralarında el ele yürüyüş yapan çift, tatilcilerin de ilgi odağı oldu. Tatilciler sık sık Taran ve Özyılmazel’e mutluluklar dileyip cep telefonlarıyla hatıra fotoğrafı çekmeye çalıştı. Taran, "Ne söylenebilirim ki? Eğlendik, eve dönüyoruz, mutluyuz, belli olmuyor mu?" dedi.

Taran ve Özyılmazel’in, daha önce planladıkları Yunan adalarını da kapsan mavi yolculuğu, tekne üzerinde bikini ve mayo ile görüntülenmemek için iptal ettikleri öğrenildi.

Foto galeri için tıklayınız..

Bunlarda ilginizi çekebilir: