BODRUM MAKİ BEACH

Magazin

BODRUM MAKİ BEACH 1800'lü yıllardan bu yana ortaya koyulan karakteriyle, bugün 130'dan fazla ülkede sembol isim haline gelen
Jack Daniel's Tennessee Whiskey ve tüm dünyanın en çok tercih edilen alkolsüz içecek markası “Coca-Cola” ile 17 Temmuz'da eğlence Bodrum'a taşınıyor! Bodrum Maki Beach'de özel dans showlar ve DJ David Şaboy'ın müthiş performansı eşliğinde sunacağı eğlence dolu dakikalar ile dostlarını yazın coşkusuna dahil etmeye hazırlanıyor…


17 Temmuz akşamı Bodrum Maki Beach'de iki efsanevi bir araya getirecek “Jack&Coke Legendary Mix Time”, dünyanın en özel viskisi Jack Daniel's ve Amerikan Kültürü'nün tüm dünyadaki en önemli temsilcilerinden “Coca-Cola” ile konuklara “Jack&Coke” ayrıcalığını yaşatmaya hazırlanıyor. Jack Daniel's, her bir yudumda bu efsanevi karışımın sunduğu müthiş keyfin tadını çıkartmak isteyen Jack dostlarını, DJ David Şaboy' un müthiş performansı ve birbirinden özel dans show larla müziğe ve eğlenceye doymaya davet ediyor.

17.30 – 19.30 saatleri arasında DJ David Şaboy' un “Jack&Coke Legendary Mix Time” için özel olarak hazırlayacağı set ile başlayan eğlence, profesyonel dansçılar tarafından Jack&Coke birleşimini temsil eden özel koreografilerle sunulacak birbirinden özel dans showlarla devam ederken, eğlence severlere keyifli ve Jack&Coke dolu bir zaman dilimi armağan etmeye hazırlanıyor. Bu parti boyunca birbirinden özel sürprizler de “Jack&Coke” içen Maki Beach konuklarını bekliyor!

“Jack Daniel's” ile eğlencenin sonu gelmiyor!

“Jack&Coke Legendary Mix Hour” 31 Temmuz'da yine Maki'de olacak.

Şehrin eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren Jack Daniel's, günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak, dinlenmek, eğlenmek, hayatın stresinden biraz olsun kaçmak isteyenler için yaz boyunca yepyeni sürprizlerle Jackseverler'le birlikte olmaya devam edecek!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: