Bodrum'da Sertab Erener fırtınası!

5 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda başlayan Yıldızlı Gecceler’in ikinci durağı Bodrum’da sahnesinde ağırladığı ilk yıldız Sertab Erener oldu. Erener, güçlü sesi vehit şarkılarılarıyla dinleyicilerine yine müzik ziyafeti yaşattı.

Kültür-Sanat

Bodrum'da Sertab Erener fırtınası! Yaz aylarının en çok ses getiren etkinliği Yıldızlı Gecceler, Çeşme’nin ardından ikinci durağı olan Bodrum’da müzikseverlerle buluştu.

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği müzik şöleninin Bodrum Antik Tiyatro’da ağırladığı ilk yıldız Türk Pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener oldu.

Son albümü “Kırık Kalpler Albümü” ile müzik listelerini alt üst eden Erener, Bodrum konserinde yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan tüm şarkılarını da seslendirdi.

Açıkhava’yı hınca hınç dolduran müzikseverler gece boyunca dev bir koro halinde dev isme eşlik etti. Sevilen sanatçı, “konserlerimin en güzel anı” dediği koro karşısında, zaman zaman mikrofonu bırakıp sadece sevenlerini dinledi.

Sertab Erener, 16 Ağustos’ta ise Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: