Bodrum'un bu yılki ilk müzik albümü!

Yerli - yabancı turistlerin ilgi odağı Bodrum'un en güzel koylarından Gündoğan'daki Moon Beach & Lounge; kumsalı ve denizi ile olduğu kadar, akşam üzeri yapılan partileri ile de meşhur!

Kültür-Sanat

Bodrum'un bu yılki ilk müzik albümü! Moon Beach & Lounge'da hem günümüz radyo hitlerini, hem de sizin için seçilmiş lounge ve dans müziğinden en özel parçaları dinleyebilirsimiz.

Dans müziğinin öncü şirketi Yeni Dünya Müzik ve Moon Beach & Lounge iş birliği ile Bodrum kumsallarında yaşanılan bu eğlence, “Moon Beach & Lounge-Bodrum” müzik albümü ile kalıcılaştırıldı.

“Moon Beach & Lounge-Bodrum” albümünde bu yılın radyolarda en çok çalınan şarkıları Brianna – All I Need, Lost Frequencies – Are You With Me, Kadebostany– Castle In The Snow, Otilia – Bilionare, Lariss – Dale Papi,
Sean Finn – Summer Days ile birlikte bu yaza damgasını vuracak yeni parçalar da yer alıyor.

Bodrum'a gidemeyenler de; bu albümle evde, bahçede, kumsalda yapacağı partilerde "Bodrum Kumsallarını" hissederek eğlenebilir..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: