BOĞAZ KIYISINDA YAZIN EN BÜYÜK PARTİSİ VARDI!!!

Binlerce kişiye çaldığı dev partilerle adından söz ettiren, dans müziğinin efsane ismi Fatboy Slim Kuruçeşme'deydi

Magazin

BOĞAZ KIYISINDA YAZIN EN BÜYÜK PARTİSİ VARDI!!!

Gerçek adıyla, Norman Quentin Cook, tüm dünyanın bildiği adıyla Fatboy Slim, producer DJ'lerin 90'lardan günümüze kadar ulaşmış en popüler ve tanınan ismi. Elektronik dans ve triphop müzik dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Fatboy Slim, müziği kadar yaratıcı ve eğlenceli klipleriyle de dikkat çekiyor ve çok konuşuluyor.Sanatçı İstanbul konserinde 10.000'i aşkın dinleyiciye tam 2,5 saat boyunca keyifli bir Boğaz geccesi yaşattı. Gece boyunca elindeki klaksiyonla seyirciyi coşturan Fatboy Slim, gecenin sonunda da hem klaksiyonu hem de havlusunu sahneden seyircilere gönderdi.


YEMEKLER JOKE PERESTROYKA'DAN!!!


Fatboy Slim sahneden inmeden kısa bir süre önce ise, Joke Perestroyka'da hararetli bir hazırlık vardı. Bundan bir süre önce yine bir konser için İstanbul'a gelen Akaretler Sıraevler 'deki W otelde kalan 50 Cent, medyanın takibinden kendini kurtararak, öğle yemeğini yakınındaki Joke Perestroyka'da yemişti. Bu sır, bir şekilde Fatboy Slim'e de ulaşmış olmalı ki, o da sahneden indiğinde bu yemekleri istedi.


Konserin finalinde, özel kaplarla Kuruçeşme'ye getirilen yemekler kulisteki masada kendisini bekliyordu. Fatboy Slim sokak köftesi ve yoğurtlu kebab,keçi peynirli baklava'den oluşan konser sonrası yemeği için "Hiç tatmadığım, gerçek bir ziyafetti" dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: