Bol yıldızlı komedi "Hedefim Sensin" sinemalarda!

Komedilerin sevilen başrolü Ata Demirer'in yeni filmi "Hedefim Sensin" seyircilerle buluşuyor.

Kültür-Sanat

Bol yıldızlı komedi "Hedefim Sensin" sinemalarda! Beyazperdede son olarak 2017 yılının başlarında vizyona giren Ege komedisi Olanlar Oldu ile karşımıza çıkan, Niyazi Gül Dört Nala ve Eyyvah Eyvah serisi gibi seyircilerini gülmekten kırıp geçiren komedilerin sevilen başrolü Ata Demirer, "Hedefim Sensin" ile bugün seyircilerle buluşuyor.

Filmin konusu

Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

Filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü yer alırken kadroda Demirer'in yanı sıra; Demet Akbağ, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, Erkan Can, Tarık Ünlüoğlu ve İlker Aksum gibi isimler yer alıyor. İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden hikâye, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, samimi bir insan komedisi sunuyor.


"Hedefim Sensin" 30 kasımda (bugün) vizyonda!

Bunlarda ilginizi çekebilir: