BOLLYWOOD ONA HAYRAN

Bollywood'un ünlü yönetmeni Apoorva Lakhia'nın 'Mission İstanbul' filminde rol alacak ünlü oryantal Tanyeli, filmin dans kliplerinin çekimi için gittiği Bombay'da büyük ilgiyle karşılandı.

Magazin

BOLLYWOOD ONA HAYRAN
Hindistan film endüstrisi Bollywood'un ünlü yönetmeni Apoorva Lakhia, çekimlerine başladığı 'Mission İstanbul' filminde ünlü oryantal Tanyeli'ye de rol verdi. Geçtiğimiz hafta bu filmde rol almak üzere Bombay'a giden Tanyeli, filmin dans klipleri için kamera karşısına geçti. Hindistan'da büyük bir üne sahip olan ünlü oryantal, ülkede Bollywood starı gibi karşılandı. Dünyanın birçok ülkesinde vizyona girecek olan tanıtım filmi için Hindistan'ın en ünlü oyuncuların Zayed Khan'la kamera karşısına geçen Tanyeli, ünlü aktör ile bol bol dans etti. Tanyeli'nin bu sahneleri Hindistan basınında geniş yer aldı. Dansı, güzelliği ile hem film ekibini hem de Hintli oyuncuları kendisine hayran bırakan Tanyeli, 'Bu filmin Türkiye'nin tanıtımına müthiş etkisi olacağına inanıyorum. Buna birazcık benim de katkım olursa, ne mutlu bana' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: